PARTI SKEDAR, silver, eklektisk- resp rokokostil, mest London och 1800-tal. Tot ca 830 gram.
Ett par uppläggningsskedar med 3 dessertskedar och 6 kaffeskedar. 3 olika uppläggningsskedar samt gaffel i rokokostil. Mindre uppläggningssked i praktutförande med musselformat skedblad. Längd 12,5-23 cm.
Slitage, graverade monogram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.