LJUSSTAKAR, ett par, mässing No 45, Westerås 1900-tal.

Balusterformade på rund fot. Höjd 21 cm. Märkta Westerås Metallfabriks Aktiebolag No 45.

Bruksslitage och repor.

Utropspris
1 500 SEK