KAFFESERVIS, 3 delar, mässing, Italien, 1900-talets mitt.

Konisk form. Hänklar och lockknoppar av teak. Kaffekannans höjd 24 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Utropspris
2 000 SEK