FREDERICK DE WIT, 3st gravyrer, 1600-talets andra hälft.
Kolorerade stadsplaner. Variernade format. Plåtstorlek bl.a 33,5 x 48,5 cm. Oramade.
Gulnade, fläckar. Slitage, revor.