PRAKTBRICKA, nysilver, tidigt 1900-tal.

Med svarta trähandtag. Rik graverad dekor. Mått med hänklar 73 x 46,5cm.

Bruksslitage. Slitningar på trähandtag.

Utropspris
1 500 SEK