SERIETIDNINGAR, Kalle Anka & Co, 1951-1970 samt Walt Disney's serier, 45+16 st. Kvartettspel medföljer.

1951: 1 st
1954: 1 st
1956: 1 st
1957: 1 st
1960: 2 st
1961: 1 st
1963: 2 st
1964: 2 st
1965: 1 st
1966: 2 st
1967: 5 st
1968: 19 st
1969: 2 st
1970: 6 st
16 st Walt Disney's serier 1962-1972.

Walt Disney's Kalle Anka & Co 29 st, ej genomgångna, 1957-1971.

Bruksslitage, ej genomgångna. Vissa med skador.

Utropspris
2 000 SEK