Konst Grafik
501650
Julio Le Parc
(Argentina, Född 1928)
Julio le parc, multipel, signerad och numrerad 25/200 a tergo på påklistrad etikett.

JULIO LE PARC, multipel, signerad och numrerad 25/200 a tergo på påklistrad etikett.

"RELIEF 25", 1970. 41 x 41 cm.

Plexiglas med omfattande skada. Repor.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
6 000 SEK