PIPSTÄLL, tenn, Kina, 1900-talets början.

Ställ med vidhängande hållare och insats med verktyg i form av borste och pincett. Graverad dekor. Höjd 47,5 cm.

Slitage. Verktygen med skador. Verktyg saknas.

Proveniens

The Collection of Erik Nordström

Utropspris
1 500 SEK