AUBREY BEARDSLEY, efter, litografi samt bok.

"The Climax", Salome, originalet 1893.
82,5 x 116 cm.
"The Spirit of Beardsley" av George Melly och Claire Nielson.

Skador, ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR