KUVERTTALLRIKAR, 18 st, mässing, Stelton, Danmark, 1900-talets senare hälft.

Märkta. Diameter 28,5 cm.

Anlöpningar. Slitage. Repor. Märken. En matt på ovansida.

Utropspris
2 000 SEK