VÄSKA, Mulberry
Svart läder, detaljer och spännen i mässing. Fodrad i svart mocka, ficka invändigt med dragkedja. Märkt "Mulberry" samt numrerad "066925" på mässingsplakett. Bredd ca 31, höjd ca 32 cm.
Slitage