SAMLING VÄGGKROKAR, mässing, ASÅ, 1900-talets andra hälft.

Ovalt väggfäste. Svängd krok. Höjd 9 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Några fläckar.

Utropspris
1 500 SEK