VÄSKA, Stine Goya för Adax, 2000-tal.

Svart läder med metalldetaljer. Insida med litet fack och fack med dragkedja. 23 x 31 x 19 cm. Kvitto och dustbag medföljer.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 500 SEK