KARTA, 1700/1800-tal.

KARTA, 1700/1800-tal.

Karta över Holland, Zeeland, Utrecht, Gelders, Over-Yssel, Frieseland och Groningen, "Seven united provinces". Handkolorerad. Bildstrl. 21x30

Smärre slitage.

Utropspris
700 SEK