PARTI SILVERMYNT, 6 st, England, USA och Kanada, vikt ca 220 gr. Exklusive 2 mynt präglade i kopparnickel som medföljer.

Motiv från Olympiska spelen i Montréal 1976, på drottning Elisabeth II och Churchill 1965 och 1 oz silver dollar 1988.

Slitage. Repor. Smuts.

Utropspris
1 500 SEK