Madeleine Pyk – en samling F769

BLÄCKPENNOR, 3 + 1 st, Montblanc och Pelikan, Tyskland 1900-talets senare hälft.

Samtliga med guldstift i 14K. Längd 11,5-13,5 cm. Två originalaskar medföljer.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
150 EUR