James Pauli

(Sverige, 1857-1934)
James Pauli
(Sverige, 1857-1934)

JAMES PAULI, 2 st, litografier, signerade, daterade i trycket 1929.

"Inloppet till Stockholm från skärgården" samt "Kungl Slottet och Karl d. XIIs staty Stockholm".

Smärre fuktfläckar. Något gulnade. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
1 500 SEK