KASSASKÅP, England, S. Withers & Co, 1800-/1900-tal.

Målat. Dörr med bakomliggande hyllplan och lådor. Märkt "S. Withers & Co, West Bromwich". Bredd 41. Djup 41. Höjd 50 cm. Nyckel finns.

Slitage. Mindre rostangrepp. Repor och märken. Löst låsvred medföljer. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 500 SEK