FISKBESTICK, 34 delar, pärlemor och pläter. England, Tidigt 1900-tal.

13 knivar, längd 19,5 (en extra medföljande med skadat handtag)
7 knivar, längd 15,5
14 gafflar, längd 16,5
en kniv med två spetsar

Slitage, repor, en medföljande kniv med skadat handtag.

Utropspris
1 500 SEK