GAVLAR för TRÄDGÅRDSSOFFA, ett par, gjutjärn, Byarum Sverige 1900-tal.

Svängda former med voluter och bladdekor. Tot. höjd 75 cm, armstödens höjd ca 58 cm.

Kraftigt bruksslitage, smuts.

Utropspris
200 EUR