MÖBELGRUPP 7 delar, "Herrgården" Carl Malmsten.

Gråmålat. Raka sidor, tre räfflade skåpdörrar, tre lådor. L 150, b 39, h 96. Nyckel finns.
Bord, Längd 138 cm. Bredd 100 cm. Höjdj 75 cm. Iläggsskivor 99x55,5x2 cm.
4 stolar samt en karmstol. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Färgslitage. Fläckar.

Utropspris
6 000 SEK