Konst Grafik
530908

Victor Vasarely

(Frankrike, 1908-1997)
Victor vasarely, färglitografi, signerad o numrerad: 75/100.

VICTOR VASARELY, färglitografi, signerad o numrerad: 75/100.

Komposition i grönt och blått. Bildyta ca 46x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
5 000 SEK