PICKNICKSERVIS, 29 delar, plast, Guzzini per alimenti, Italien, 1970-tal.

Innehållande 6 glas, 6 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 assietter, bricka, olja/vinäger behållare, salt/pepparströare samt 2 skålar som utgör höljet.

Smärre bruksslitage, repor, ytsmuts.

Utropspris
150 EUR