CIGARETTÄNDARE OCH CIGARETTMUNSTYCKE, 2+1st, Cartier och Dunhill, förgyllda samt C.G. Hallberg.

Cartier tändset medföljer, längd 6,5-7cm. Cigarettmunstycke, konstmaterial med guldfattning 18k, C.G. Hallberg, Stockholm, 1930, i originaletui.

Slitage. Repor. Dunhill ställvis kraftigt slitage. Munstycke med nagg.

Utropspris
2 000 SEK