Ett par med skalmar i guldfärgad metall, märkta "B&L, RAY-BAN, USA, LIC". Ett par med sköldpadsfärgade plastskalmar märkta "STYLE C, B&L, RAY-BAN, USA". Etuier medföljer.
Bruksslitage, repor.