Gérard Ernest Schneider

(Schweiz, 1896-1986)
Gérard Ernest Schneider
(Schweiz, 1896-1986)

GÉRARD ERNEST SCHNEIDER, färglitografi, signerad och numrerad 13/100.

Abstrakt komposition. Bladstorlek 53,2 x 55,5 cm.

Slitage i bladets hörnkanter. Oramad.

Utropspris
2 500 SEK