VÄSKA, Christian Dior.
Grön läderväska med detaljer i beige läder och gulmetall. Axelremmens längd justerbar.
Två fack, en dragkedsförsedd innerficka samt en ytterficka.
Märkt "Dior" på plakett och dragtapp samt "Christian dior MADE IN FRANCE".
Bredd 27 cm, höjd 26 cm, djup 8,5 cm.
Slitage, repor.