BESTICKSERVIS, 142 delar, rostfritt stål, "Thebe", Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

Osthyvel, tårtspade, såssked, tolv smörknivar, tolv assiettgafflar, sex fiskgafflar, sex fruktknivar, tolv dessertgafflar, tolv kaffeskedar, tolv dessertskedar, tolv dessertknivar, sex fiskknivar, sex saftskedar, tolv matskedar, tolv matknivar, potatissked, tolv matgafflar, serveringstång, soppslev, sillgaffel, sardingaffel, ostkniv, senapsspade.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK