SÅSSNIPOR 2 ST, MEDICINSKED OCH KNUFFARE, nysilver och försilvrade, Barker Brothers, England, tidigt 1900-tal.

Såssnipornas höjd 10-11,5 cm. Matningssets längd 9-9,5 cm, i originaletui.

Bruksslitage, repor.

Utropspris
150 EUR