PICKNICKSERVIS, Guzzini, Italien 1970-80-tal.

Vit och klar plast, rund, bärbar modell. 6 flata tallrikar, 6 djupa tallrikar, 6 mindre, djupa tallrikar diameter 17,5-24 cm. 2 serveringsskålar, runt serveringsfat, diameter 25 cm. 6 dricksglas samt burkar för olivolja och vinäger, saltkar.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
150 EUR