SERVETTRINGAR, 6 st, försilvrad metall, Knickerbocker Silver Company, New York 1900-talets början.

Påfågeldekor. Rund fotplatta med fyra kulfötter. Höjd 9,5 cm. Med tillverkarens stämpel.

En något sned. Anlöpningar, lödningar, intryckningsskador. Graverat monogram.

Utropspris
150 EUR