BESTICKSERVIS, 56 delar, rostfritt stål, "Focus de luxe", Folke Ahrström, Gense, 1900-talets andra hälft.

Fem efterrättsskedar, sju dessertknivar, sex dessertgafflar, åtta matgafflar, sju matknivar, matsked, fem förrättsskedar, två smörknivar, åtta smörgåsknivar, sju vickningsgafflar.

Bruksslitage, repor.

Utropspris
3 000 SEK