SNUSFLASKOR, 2+3 st, ben samt trä, Kina 1800-tal och DEKORATIONSÄGG, 2 st, ben, Kina 1800-tal.

Dekorerade med erotiska motiv. Höjd 6-7,5 cm.

Slitage, spatlar saknas.

Utropspris
200 EUR