VÄSKA, "Babylon", Luis Vuitton.

Axelremsväska i monogram canvas med bruna skinndetaljer samt detaljer i mässing. Fodrad med beige mocka. Ett stort innerfack samt två mindre fickor varav en med dragkedja. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Numrerad " "VI0928". Ca Längd 40 cm. Höjd 30 cm. Bredd 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK