Glas Övrigt
561487

Oiva Toikka

(Finland, 1931-2019)
Figuriner, 2 st, glas, signerad o. toikka, nuutajärvi.

FIGURINER, 2 st, glas, signerad O. Toikka, Nuutajärvi.

Längd ca 11 resp 14,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
200 EUR