KLÄNNING. 1950-tal.

KLÄNNING. 1950-tal.

Ljust lilarosa. Kort ärm, skärp med knappar bak, vid kjol till knät. Dragkedja bak. L från axel 96. Enl etikett strl 34.

Obet slitage. En söm vid ärm har gått upp.

Utropspris
200 SEK