Smycken
564365

RING, 18 k vitguld, solitär briljantslipad diamant 0.98 ct. svenska stämplar CESON, 1974.

Hög klofattning. Carat enligt gravyr. Kvalitet ca Wesselton(H)/VS. Storlek 17,5/55.

Ringskena med mindre repor och märken. Inskription.

Utropspris
20 000 SEK