VÄSKA, "Keepall 50 Epi Black", Louis Vuitton.

Svart epiläder med detaljer i guldfärgad mässing. Utvändigt ett fack. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Nametag och numrerat lås med nyckel medföljer. Ca längd 50 cm, höjd 29 cm, bredd 23 cm. Numrerad VI0931.

Smärre slitage.

Utropspris
8 000 SEK