ANTONI TÀPIES (SPANIEN), efter, utställningsaffisch, färglitografiskt tryck, signerad i trycket och daterad 1981

Tápies utställning hos galleri Ueda, Tokyo. BIldmått ca 74,5x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK