MATIAS (MATIAS VÄLINEN), färglitografier, 2 st, signerade, daterade 1989 och 1994 samt numrerade 52/75 och 37/90.

Stadsmotiv. Stora Hopargränd, Stockholm, bildstorlek 47,5 x 37 cm. Riksdagshuset i Stockholm, bildstorlek 48 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR