VIVE TOLLI, kopparstick, 2 kpl, signerade och daterade 1972.

"Koluvere koolitants (söövitus)" och "Nahakaupmees Pontus (söövitus)". Plåtstorlek 14-14,5 x 12 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR