Smycken
569503

PARTI SMYCKEN, 3 delar, silver, jugend, möjligen Hermann & Speck, Tyskland, 1900-talets början.

Genombruten dekor. 2 broscher samt spänne, med gröna och blå stenar. Märkta "Dépose 900". Längd ca 3-4 cm.

Slitage

Utropspris
1 500 SEK