Diverse Övrigt
572774

DOCKOR, trä, allmoge, 1700-tal.

Dockor, trä, allmoge, 1700-tal.

Mans- och kvinnofigur. Höjd 21 cm.

Bruksslitage. Några sprickor.

Utropspris
1 500 SEK