PORTFÖLJ / AXELVÄSKA, Harri Syrjänen, läder, metallbeslag. 1900-talets slut.

Längd 43 cm, höjd 33 cm, bredd 10 cm.
Axelremmens längd 82 cm.

Bruksslitage. På inre sidan några fläckar.

Utropspris
200 EUR