VERKTYGSLÅDA MED HANDVERKTYG, 1900-talets mitt.

Målad. Sidor med handtag. Uppfällbart lock med bakomliggande lådor, fack samt verktyg. Längd 108. Bredd 61. Höjd 64 cm.

Slitage. Ej genomgången. Repor och märken. Färgbortfall. Fläckar.

Utropspris
5 000 SEK