RESERVOIRPENNA, "Etruria 991", numrerad 447/991, Stipula, Italien. 10-års jubileumsmodell.

Pärlemor, silver och guld. Originalétui. Längd 14 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR