VÄSKA, "Bayswater", Mulberry
Svart läder, detaljer i mässing. Invändigt ficka med dragkedja samt två mindre fack. Märkt "Mulberry" samt numrerad "026904" på mässingsplakett. Ca 37 x 26 x 10 cm.
Bruksslitage, repor, enstaka fläckar. Limsläpp handtag.