SPELAUTOMAT, "Moulin Rouge", 1900-tal.

Delvis fanerat. Elektrifierad. Längd 45, bredd 21, höjd 65 cm. Polletter och små glödlampor medföljer.

Bruksslitage, färgbortfall, fläckar, repor och anlöpningar. Senare spärrpinne och delvis senare el. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK