BESTICK, 125 delar, nysilver, Oneida, England, 1900-talets andra hälft.

12 matgafflar
12 bordsgafflar
12 fiskgafflar
12 kakgafflar
12 matknivar
12 bordsknivar
12 fiskknivar
12 matskedar
12 bordsskedar
12 teskedar
4 serveringsskedar samt 1 serveringsgaffel.

Schatull med 3 lådor.

Slitage, repor, anlöpningar.

Utropspris
3 000 SEK