LITOGRAFISKT TRYCK, panoramavyer, 1870-tal.

"Panorama of Sveaborg and Helsingfors-Russian Fortifications in the Baltic Sea". Bildstorlek ca 37,5 x 53 cm.

Mindre skålbildning, spår av veck. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR